Autor Wątek: Jak zacząć sprzedawać kody za pomocą panelu PubliKodów  (Przeczytany 22404 razy)

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Jak zacząć sprzedawać kody za pomocą panelu PubliKodów
« Odpowiedź #75 dnia: 04 Lipiec 2013, godz: 16:32 »
Ta niewielka część zagubionych w akcji katalogów już jest w trakcie sprawdzania. Do jutra wszystko powinno się ładnie zaktualizować.

Rozumiem, że chodzi Ci o listę wszystkich katalogów obsługujących PubliKody.

bomikas

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #76 dnia: 04 Lipiec 2013, godz: 18:07 »
Tak, właśnie chodzi mi listę wszystkich katalogów przynajmniej z PR które obsługują publikody.

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #77 dnia: 04 Lipiec 2013, godz: 19:54 »
OK :)

pyzdera

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #78 dnia: 10 Lipiec 2013, godz: 11:15 »
Dziękuję za wprowadzenie opcji moderacji i z tego co widzę jest także możliwość zrobienia kilku typów wpisów dla katalogów. teraz działa to bardzo fajnie. Mam nadzieje że kupującym zmienia się status po moderacji wpisu i pojawia się link do wpisu? U mnie w panelu sprzedaży też by było fajnie gdyby zmieniała się ikonka i pod nią pojawiał się link.
Dobrze też by było, gdyby sprzedającemu pojawiał się powód odrzucenia, a jeszcze lepiej gdybym mógł go poinformować o konieczności poprawienia tego czy owego w swoim wpisie :) + do tego wszystkiego link do regulaminu katalogu :)

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #79 dnia: 10 Lipiec 2013, godz: 16:05 »
Mam nadzieje że kupującym zmienia się status po moderacji wpisu i pojawia się link do wpisu?
Tak, Publiker sprawdza okresowo, czy link pojawił się w katalogu i jeśli został opublikowany, to link do wpisu pojawia się w panelu Publikera - może być automatycznie podlinkowany, itp. w zależności od ustawień projektu.

Ria

• Newbie
  • *
    • Nurgia
« Odpowiedź #80 dnia: 26 Listopad 2013, godz: 09:47 »
Witam.

A co to jest za skrypt http://chalcedon.eu/index.php ??
Sorry za tandetne pytanie, ale ani mi to na Sinooke nie wygląda ani SEO Kataloga.
Do PKSI też jakiś niepodobny. Chyba, że WP-Kat ?? Kiedyś miałam i jakoś inaczej zupełnie wyglądał...

Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam
;)

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #81 dnia: 28 Listopad 2013, godz: 13:33 »
Pod tym adresem jest katalog Sinooke.

pietro

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #82 dnia: 23 Styczeń 2014, godz: 18:45 »
Witam wszystkich
Na dzien dobry  od razu powiem ze jestem tu nowy wiec jakby co to sorki ale pytam bo nie wiem
Mam dodane kilkadziesiąt katalogów ale powiem szczerze ze do konca nie wiem czy dodalem te katalogi prawidłowo
Zeby było ciekawiej pytałem kilka osób czy tak być powinno i nikt tak na prawde nie jest pewny czy to akurat tak byc powinno
Przeraza mnie fakt iz tak na dobrą sprawe choc wydaje sie to banalnie proste to jednak budzi niepokój
Wyciągam wnioski ze nie tylko ja jednak nie wiem tego do konca i brak jest naprawde konkretnych informacji

Taka dziwna rzecz to mam potwierdzenie ze katalog został prawidłowo dodany a "odznaczenie " jest koloru czerwonego jakby bylo cos nie tak :)
Szkoda ze nie ma nigdzie info jak powinien wygladac panel po prawidlowo dodanym latalogu

A i tak zupełnie na marginesie szlag mnie trafia jak widze takie "cuda " jak tutaj dotyczące rejestracji
Polskie forum pisane po polsku a regulamin po angielsku no gratuluje Administracji wypaczenia bo tylko tak moge to nazwac

wodnick

• Sr. Member
« Odpowiedź #83 dnia: 23 Styczeń 2014, godz: 18:56 »
Witam.

@pietro
Nie to że byłbym jakoś szczególnie ciekawy, ale czego konkretnie dotyczy Twój wpis?
Bo z treści trudno to wywnioskować...

Z pozdrowieniami,
wodnick

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #84 dnia: 26 Styczeń 2014, godz: 11:38 »
Zgadzam się z @wodnickiem :) nie bardzo wiem jak odpowiedzieć, bo nie wiem jakie jest do końca Twoje pytanie.

Ikonka oznaczająca poprawną aktywację jest koloru czerwonego, bo taka jest kolorystyka panelu :)

owocowy

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #85 dnia: 21 Listopad 2014, godz: 15:20 »
Witajcie.

Rozumiem, ze od zeszłego roku nic się nie zmieniło w sprawie publikodów do skryptu PKSI?

Pobrałem paczki aby zobaczyć w jaki sposób połączana jest funkcjonalnosc do katalogów. niestety źródła są zakodowane ionCube.
Czy można dostać odkodowaną wersję lub specyfikację użytych metod w celu dorobienia sobie api do PKSI lub innych prywatnych skryptów?
Czy takie modyfikacje można byłoby potem odpłatnie udostępniać?

Dziękuje za odpowiedzi.

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #86 dnia: 22 Listopad 2014, godz: 10:19 »
Rozumiem, ze od zeszłego roku nic się nie zmieniło w sprawie publikodów do skryptu PKSI?
Zgadza się, PubliKody nie są obsługiwane w skrypcie katalogu PKSI.

Czy można dostać odkodowaną wersję lub specyfikację użytych metod w celu dorobienia sobie api do PKSI lub innych prywatnych skryptów?
Takiej specyfikacji nie posiadam, a i też cały system obsługi PubliKodów nie jest jeszcze gotowy na takie działania, więc na razie zrobienie tego byłoby kłopotliwe. Będę jednak miał to na uwadze.