Autor Wątek: Przenoszenie grupu  (Przeczytany 1305 razy)

tuti

• Newbie
  • *
Przenoszenie grupu
« dnia: 23 Luty 2013, godz: 09:33 »
Fajnie by było jakby dało się przenieść grupę z jednego projektu na do innego , bo na początku stworzyłem sobie jeden projekt gdzie umieszczałem wszystkie grupy a w niej różne strony i subdomeny. Teraz chciałbym porobić tak że Projety dotyczą wybranej strony, ale nie da się w żaden sposób przenieść tego. A tworzenie nowej grupy w nowym projekcie i przenoszenie wszystkich opisów linków itp to katastrofa. Super ułatwieniem było by w liście grup żeby zaznaczyć grupę lub projekty i przenieść do innego projektu.

wodnick

• Sr. Member
Odp: Przenoszenie grupu
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Luty 2013, godz: 10:44 »
Witam (jak to mawia Rusinek ;)

Przy każdej grupie masz opcję "kopiuj".
Załóż nowe projekty i skopiuj odpowiednie grupy do nich, a te w projekcie matce skasuj albo dezaktywuj.

Z tego co pamiętam, skopiują Ci się (poza rzeczami które zaznaczysz) dodane już do precli i katalogów linki ale wszystkie precle i katalogi będą mielone od zera na nowo (co może być zaletą albo wadą, zależy czy dasz nowe, lepsze teksty).
Warto więc zaznaczyć przy linkach głównych "przed dodaniem sprawdź...".
Z tym że powyższe dwa zdania piszę z pamięci, więc najpierw zrób sobie test w małej skali.

Z pozdrowieniami,
wodnick

tuti

• Newbie
  • *
Odp: Przenoszenie grupu
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Luty 2013, godz: 13:22 »
hehe można i tak ale nie wiem czy chcę żeby znowu dodawało od nowa dla wszystkich, gdyby chociaż była opcja kopiowania linków dodanych. Prościej było by zmienić danej grupie przynależność do projektu. No ale dzięki nie wiedziałem nawet że można kopiować do innego projektu