Autor Wątek: zatrzymywanie linkowania dla niektorych grup  (Przeczytany 2225 razy)

neutrum

• Newbie
  • *
zatrzymywanie linkowania dla niektorych grup
« dnia: 10 Grudzień 2012, godz: 16:22 »
Witam mam problem z linkowaniem niektorych grup. czytalem na forum ale nie znalazlem odpowiedzi. Otóz program wywala mi coś takiego w testach:
KOMUNIKAT: Brak opublikowanego tekstu (w Tekstach pełnych) przeznaczonego do linkowania z precli.

a teksty sa porobione z linkami, nawet gdy specjalnie jeszcze dodawalem nowe teksty, tak jakby nie czytal ze one sa w bazie danych. Chodzi tutaj o problem z tekstami do precli..

Zna ktos rozwiazanie co moznaby bylo zrobic? Co zrobic w bazie danych. Potrzebuje pomocy. Dodam jeszcze ze na poczatku dla 3 stworzonych projektow wszystko dzialalo i dla nich dalej działa. Problem jest taki ze juz od 4 projektu i w zwyz nie chce juz dzialac poprawnie i nie czyta z bazy danych ze sa jakies teksty.

Pisałem na maila do admina, ale nie ma odzewu.
Dziekuje za odpowiedz.

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
Odp: zatrzymywanie linkowania dla niektorych grup
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Grudzień 2012, godz: 21:56 »
Zaktualizuje do najnowszej wersji, następnie wejdź w Menu -> System i sprawdź/napraw strukturę bazy danych. Jeśli wszystko jest OK, to znaczy, że brakuje Ci jakiegoś tekstu - przeczytaj DOKŁADNIE komunikat błędu i dodaj taki tekst. To na 99% nie jest problem programu, lecz brakującego tekstu.

neutrum

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Grudzień 2012, godz: 13:36 »
Sprawdzalem kilka razy juz to. Wydaje mi sie ze jest wszystko okej, a komunikat nadal wywala. Napisz maila na ktorego moge przeslac Ci dane to bym powiedzial jakie grupy nie dzialaja. biuro@publiker.pl ? moge liczyc na pomoc?

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Grudzień 2012, godz: 09:26 »
Prześlij dane na email.

smolek1980

• Newbie
  • *
    • KatSeo - lista SeoKatalogów
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Styczeń 2013, godz: 09:17 »
Witam mam podobny problem odnośnie precli wszystko mam zrobione jak trzeba to nie pierwszy mój projekt jaki dodaje ale po aktualizacji otrzymuje dokładnie to samo co kolega.
Brak Podpisu