Autor Wątek: Problem ze sprawdzaniem precli WPMU  (Przeczytany 1786 razy)

termi

• Newbie
  • *
Problem ze sprawdzaniem precli WPMU
« dnia: 26 Listopad 2012, godz: 01:24 »
Mam problem ze sprawdzaniem precli na WPMU precle mają po kilkanaście subdomen i znajdują się na kilku domenach i na każdej domenie po sprawdzeniu wszystkich dodaje zawsze po 6 precli jako aktywne a resztę jako nie aktywne zawsze w tych 6 jest domena główna. Protokuł xml jest poprawnie ustawiony postowałem na nich z innego programu bez problemu. Próba dodania do list precli jako zwykłe precle bez protokołu XML-RPC kończy się tak samo. Używam najnowszej wersji publikera więc to też raczej nie to. Męcze się z tym już drugi dzień, więc raczej to nie to, że program nie miał jeszcze czasu sprawdzić

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Problem ze sprawdzaniem precli WPMU
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Listopad 2012, godz: 16:36 »
Dodajesz te precle jako precle XML-RPC? Jeśli tak, to w którym momencie pojawia się problem? Czy dodając adres precla XML-RPC ręcznie poprzez Menu -> Katalogi -> Dodaj precla XML-RPC możesz opublikować testowy wpis na preclu?

termi

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Listopad 2012, godz: 17:39 »
Dodawąłem je jako Dodaj adresy do sprawdzenia używając składni wp-xmlrpc|http://adres-precla-wp.pl|login|hasło próbowałem też dodać ręcznie do tych precli co się nie udało ale przy test sprawdzania użytkownika dostaje ?Błąd XML-RPC (blogger.getUserBlogs): -32300: transport error - HTTP status code was not 200?. Próbowałem też dodać przez składnie wp|http://adres-precla-wp.pl|login|hasło ale też nic nie dało więc to chyba nie problem z XML-RPC. Ja loguje się bez problemu do WP

termi

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Listopad 2012, godz: 21:50 »
Edit
Czasem uda się przejść etap samego logowania ale potem nie ma na liścię blogów do wybrania chociaż powinny być a jak próbuje dodać testowy post to niby pisze ze dodało ale nie dodał
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2012, godz: 22:01 wysłana przez termi »

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Listopad 2012, godz: 15:51 »
Prześlij mi na email jakieś przykładowe dane dostępu do takiego precla, który nie działa, czyli: adres, login, hasło.