Autor Wątek: teksty częściowe: oryginalna fraza w alt - WTOPA.  (Przeczytany 2492 razy)

i

• Full Member
teksty częściowe: oryginalna fraza w alt - WTOPA.
« dnia: 18 Wrzesień 2012, godz: 18:01 »
W tekstach częściowych mam słowo, dajmy na to, "dupa.8", które potem podmieniane jest na "Poważna Kancelaria Prawna" przez frazy z tekstów częściowych. Efekt po wygenerowaniu jest taki:

<a title="dupa.8" href="http://tu link/">Poważna Kancelaria Prawna</a>

Dlaczego zostaje title? Wykorzystaliśmy to pod słowo "część" podmieniając miliardem różnych symboli faktycznych części serwisowych i teraz mamy linki, które bardzo łatwo uznać za nienaturalne.

(Jakby kto pytał: prawdopodobnie jest to wzięte pod uwagę w algorytmie G., bo strony nie mogą się wbić od dawna do top5 na banalne frazy).

Eline

• Sr. Member
Odp: teksty częściowe: oryginalna fraza w alt - WTOPA.
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Wrzesień 2012, godz: 18:32 »
Chcesz powiedziec ze title inne niz anchor jest problemem wbicia sie w top5, czy tez takie samo nienaturalne title dla 10000 linkow ze spamu kierujacych do tej samej domeny :) ?

i

• Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Wrzesień 2012, godz: 23:12 »
To drugie oczywiście :)

Same domeny na "poważne" frazy mają się świetnie, ale jest problem z tymi banalnymi i to może [ale nie musi] być przyczyna.
« Ostatnia zmiana: 18 Wrzesień 2012, godz: 23:14 wysłana przez i »

Eline

• Sr. Member
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Wrzesień 2012, godz: 23:42 »
Zaraz po pingwinie puscilem blast na zapleczowke ktora w sumie i tak mi sie konczyla (domena FM = duzo pieniedzy). Blast byl na katalogi o PR > 2 z jednego anchora i jednego title. Dopalilem wpisy AA, phpLD i wiki - czyli wszystkim czym nie powinienem (moze oprocz xrumera, ale nie uzywam) Po 3 tyg od zakonczenia testu mialem top4 na ten anchor co mnie zupelnie zaskoczylo, ale i tak nie przedluzylem domeny. Takze czasami mam wrazenie ze im mniej dbam tym lepiej sie wychodzi na tym. Szczegolnie przy tych wszystkich "testach spamowych" Googla, ktore sprawdzaja jak reagujesz na zmiany pozycji ;)

valdoorf

• Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Wrzesień 2012, godz: 11:42 »
Zaraz po pingwinie puscilem blast na zapleczowke ktora w sumie i tak mi sie konczyla (domena FM = duzo pieniedzy).

mam dokładnie te same odczucia, o czym już pisałem
pingwin wyciął ładne, zadbane sajty a zostawił strony dzióbane frontpejdżem przez dwunastoletniego syna właściciela...

wyczytałem na jedynym słusznym forum G., że G. pojedyncze blasty nie traktuje jako powodu do fittra, natomiast karze tych, którzy przez dłuższy okres czasu pozyskują "nienaturalne" linki.

To by się zgadzało z zachowaniem Twojej FM-ki. Ja blastuje ponad 6 tygodni i ciągle wzrosty:
Schemat blasta:
2 Frazy
- wajha na full - publiker + 2 pingi każdego wpisu (bez podlinkowywania)
- linkowanie z SB - AA
- podlinkowywanie przez SB wpisów Publikera
- podlinkowywanie przez SB podlinkowywanych

pozycje na te frazy jak i frazy długiego ogona idą cały czas do góry, choć "wale" ile wjdzie

Eline

• Sr. Member
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Wrzesień 2012, godz: 12:00 »
Skad masz proxy do SB? mam z tym problem i musze zmienic uslugodawce bo za szybko proxy lapia spamcop (lub inaczej, za wolno rotują). W sumie duzego blasta nie daje rady skonczyc, bo juz sa notowane w chmurze :)

valdoorf

• Full Member
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Wrzesień 2012, godz: 12:48 »
Proxy Server Finder
Proxy Multiply
ProxyFinder
ProxyMarket

Eline

• Sr. Member
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Wrzesień 2012, godz: 12:51 »
ta ... prawie to samo co ja ... tylko mam goblina zamiast multiply
czyli jedziesz na publicznych , w sumie racja mniej szkoda jak padaja

valdoorf

• Full Member
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Wrzesień 2012, godz: 14:44 »
zgadza się - prywatne są lepsze, ale szybko padają... co przy ich kosztach jednak boli
publiczne umierają szybciej, ale średnio co 2 dni mam ich ok 200+ więc ogólnie wychodzi podobnie
tyle, że przy publicznych trzeba się napracować ;)

ProxyMarket z kolei jest bardzo nierówny pod względem anonymous -> zdarzają się dni gdzie jest 5 proxy na 500 transparentnych, wiec do postowania się słabo nadaje.
Zresztą napisali mi kiedyś ,że dla nich priorytetem jest dostępność wyszukiwania w G. a nie anonymity ;)