Autor Wątek: Brak opublikowanego tekstu (w Tekstach częściowych) przeznaczonego do linkowania  (Przeczytany 1764 razy)

gogokom

• Newbie
  • *
Witam
publiker 2.6.9
mam takie błędy

Brak tekstu

Brak opublikowanego tekstu (w Tekstach częściowych) przeznaczonego do linkowania z precli. Teksty muszą umożliwiać utworzenie (poprzez złożenie) jednego tekstu co najmniej o długości ustalonej w parametrach grupy. Dodaj teksty tutaj: teksty grupy.
Próbowano przygotować artykuł z linkiem w treści wpisu: http://......
Brak tekstu

Brak opublikowanego tekstu (w Tekstach częściowych) przeznaczonego do podlinkowania z precli. Teksty muszą umożliwiać utworzenie (poprzez złożenie) jednego tekstu co najmniej o długości ustalonej w parametrach grupy. Dodaj tekst tutaj: teksty grupy.
Próbowano przygotować tekst do podlinkowania wpisu, który zawiera adres: http://.....

w tekstach grupy są opublikowane po 2 teksty w tekstach i tekstach krótkich - teksty zawierają jeden link "auto"
szukam wszędzie i nic nie mogę znaleźć błąd przestaje się pokazywać jak oczywiście zrezygnuję z opcji  linkowania i podlinkowania  z precli.

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
Może masz zbyt krótkie teksty. W ustawieniach grupy jest pole 'Domyślna minimalna liczba znaków tekstu' - zmniejsz tą wartość do 200 lub zwiększ długość tekstu i wtedy sprawdź.

gogokom

• Newbie
  • *
Wybacz ale albo jestem ślepy albo ..... ale nie mam takiej opcji. Czytałem o tym na forum i szukałem ale chyba słabo. Możesz mnie nakierować.

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
W prawym górnym rogu panelu administracyjnego włącz widok 'normalny' i wtedy będą widoczne wszystkie opcje.

gogokom

• Newbie
  • *
Dzięki rutyna i ślepota wszystko OK pozdrawiam