Autor Wątek: Dodaj nowy tekst (więcej opcji) - Linkowanie z Precli  (Przeczytany 1492 razy)

seomaster

• Newbie
  • *
Dodaj nowy tekst (więcej opcji) - Linkowanie z Precli
« dnia: 05 Czerwiec 2012, godz: 08:48 »
Witam

Mam problem ponieważ Dodaj nowy tekst (więcej opcji) - linkowanie z precli nie działa. Dodałem sobie 6 długich precli w każdym artykule inny link. W projektach jak sprawdzam widnieje komunikat :

Brak opublikowanego tekstu (w Tekstach pełnych) przeznaczonego do linkowania z precli. Dodaj nowy tekst tutaj: teksty grupy.

Jeżeli o chodzi o Dodaj nowy tekst (więcej opcji) - linkowanie z katalogów wszystko działa poprawnie. Linkowanie z precli działa normalnie (błąd znika ) jeżeli text dodam jako Dodaj nowy text bez dodatkowej opcji, lecz wtedy nie mam możliwości wyboru linku do podlinkowania.

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Dodaj nowy tekst (więcej opcji) - Linkowanie z Precli
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Czerwiec 2012, godz: 12:01 »
Tam przy tym komunikacie, który cytujesz jest informacje dla jakiego adresu URL próbowano przygotować tekst. Upewnij się, że dla tego adresu jest jakiś tekst. Poza tym w ustawieniach grupy jest pole 'Domyślna minimalna liczba znaków tekstu' (przeznaczonego dla precla) - może tekst jest zbyt krótki i stąd ten problem.