Autor Wątek: Teksty: Parametry tekstów  (Przeczytany 3690 razy)

publiker.pl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 867
  • Pomógł: 0
    • Zobacz profil
Teksty: Parametry tekstów
« dnia: 30 Wrzesień 2011, godz: 14:42 »
W widoku normalnym (można go włączyć klikając link w prawym górnym rogu panelu administracyjnego) pod edytorem tekstu widoczne są dodatkowe parametry tekstu.

Za pomocą parametrów możemy ustalić, aby dany tekst był używany do linkowania lub do podlinkowywania (opcja Użyt tego tekstu do). Możemy również określić, aby redagowany tekst był wysyłany do precli lub do katalogów (opcja Wysyłaj ten tekst do).
Istnieje również możliwość dokładnego określenia adresów, które będą promowane danym tekstem (opcja Użyj tego tekstu do promocji adresów).

Ustawianie powyższych parametrów powoduje powstawanie różnych konfiguracji, dzięki czemu uzyskuje się dużą swobodę dostosowania tekstu do indywidualnych potrzeb.

Poniżej przedstawiono przykładowe konfiguracje ustawień:
  • Użyj tego tekstu do: linkowania + Wysyłaj ten tekst do: precli + Użyj tego adresu do promocji adresów: tylko wybranych poniżej (wybrany adres to przykładowo: http://www.publiker.pl) ? w takim przypadku tekst będzie używany tylko do linkowania, będzie wysyłany tylko do precli i będzie używany tylko do promowania adresu http://www.publiker.pl
  • Użyj tego tekstu do: podlinkowania + Wysyłaj ten tekst do: precli + Użyj tego adresu do promocji adresów: tylko wybranych poniżej (wybrany adres to przykładowo: http://www.publiker.pl) ? w takim przypadku tekst będzie używany tylko do podlinkowania, będzie wysyłany tylko do precli i będzie używany tylko do promowania adresów linkujących adres http://www.publiker.pl. Warto zwrócić uwagę, że mimo wybrania konkretnego adresu  http://www.publiker.pl, to tekst ten nigdy nie będzie używany do linkowania tego adresu, ponieważ zaznaczyliśmy opcję użycia tego tekstu tylko do podlinkowania. A zatem tekst będzie używany do linkowania wpisów w katalogach i artykułów w preclach zawierających link do  http://www.publiker.pl, czyli będzie używany do podlinkowania.

Zobacz również:
Teksty: Generatory tekstu
Teksty: Generator Teksty pełne
Teksty: Generator Teksty częściowe
Teksty: Redagowanie treści wpisów
Teksty: Teksty krótkie i długie
Teksty: Linki w treści tekstów
Teksty: Wykorzystanie fraz w Tekstach częściowych
Teksty: Synonimy
Teksty: Używanie synonimów
« Ostatnia zmiana: 01 Październik 2011, godz: 13:15 wysłana przez publiker.pl »