Autor Wątek: dodawanie do precli  (Przeczytany 2128 razy)

przemo453

• Newbie
  • *
dodawanie do precli
« dnia: 04 Kwiecień 2012, godz: 08:21 »
Witam!!
 Publiker nie dodaje mi stron do precli, urochomiłem zadanie z pętli i oto wiadomość którą pokazuje:

Aby wykonać to zadanie konieczne jest skorzystanie z serwisu DeathByCaptcha. Ponieważ nie ma możliwości skorzystania z tej usługi, to dodanie automatyczne nie jest możliwe. Włącz możliwość korzystania z DeathByCaptcha w konfiguracji grupy.

W głównej  konfiguracji deathbycaptcha jest aktywny i sprawdziłem to przez test, konto też mam zasilone gotówką, więc nie wiem gdzie leży problem ?

A jeszcze pytanko bo mam publikera ustawionego w linuxpl, a oni pozwalają na działanie crona tylko w godzinach nocny, czy powinninem zwiększyć ilość dodawanych precli i katalogowana dzień żeby to szybciej szło, czy też w dzień urochamiać sobie zadanie z pętli.

przemo453

• Newbie
  • *
Odp: dodawanie do precli
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Kwiecień 2012, godz: 11:14 »
Włączyłem także opcje datacatcha w grupie co wcześniej nie było zaznaczone, i zrobiłem próbne uruchom zadanie w petli, ale  otrzymalem ta sama wiadomosc?

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Kwiecień 2012, godz: 11:19 »
W tej grupie, o której piszesz dodajesz tylko i wyłącznie do precli? Czy do katalogów również wysyłasz wpisy w ramach tej grupy?

przemo453

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Kwiecień 2012, godz: 11:25 »
Ustawiłem na wszystko precle i katalogi !, ale jeszcze dzisaj stworze nowy projekt tylko dodawanie do precli i chce zobaczyć czy to pójdzie dobrze?

przemo453

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Kwiecień 2012, godz: 14:07 »
Zmieniłem kilka ustawień w grupie, dodałem aby dodawało 10 precli dziennie, zmieniłem date na tą która przemineła, aby zaczał coś dodawać i włączyłem uruchom zadania z petli, niestety wiadomość która mn ie niepokoi to:

Planowanie dodania do precla - aktualnie żadna grupa nie wymaga wysłania wpisu do precla. Planowanie odłożone na późniejszy termin.
Status końcowy: OK (zadanie zakończone)

Ciekawi mnie czemu nie dodaje mimo zmian zwiekszenia ilosći precli i zmienienia daty na tą która przemineła ?

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Kwiecień 2012, godz: 14:35 »
Ustaw crona na serwerze, poczekaj 1 dzień i wtedy sprawdź w statystykach co się dzieje. Jeśli uruchamiasz ręcznie, to trudno to zaobserwować.