Autor Wątek: moje propozycje  (Przeczytany 2800 razy)

Slawexsdz

• Newbie
  • *
moje propozycje
« dnia: 23 Marzec 2012, godz: 15:41 »
witam.
Proponuję wprowadzić:
- eksport katalogów do pliku - pomocne podczas przenoszenia licencji
- koniecznie - eksport statystyk - pomocne podczas podlinkowania wpisów innym programem, np. Scrapeboxem
- wyświetlanie po 500 url na stronie
- sprawniejszą nawigację katalogów - wykonanie zbiorowej edycji kilku tysięcy adresów jest bardzo czasochłonne
- sprawniejszą aktualizację
- opcję czyszczenia zadań cron w programie
- opcje umieszczania adresów z linkami do naszych stron w pliku txt na serwerze - ja mam serwisy po 80k linków - Publiker nie radzi sobie z taką ilością
- opcja umieszczania tekstów w jakimś folderze na serwerze

Pozdrawiam
Slawexsdz
« Ostatnia zmiana: 23 Marzec 2012, godz: 15:51 wysłana przez Slawexsdz »

Mystic

• Newbie
  • *
Odp: moje propozycje
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Marzec 2012, godz: 01:41 »
"sprawniejszą aktualizację"

Czego - programu czy baz katalogów?

/Mystic.

Slawexsdz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Marzec 2012, godz: 12:04 »
chodzi o aktualizacje programu - najlepiej, aby program pobierał je automatycznie

valdoorf

• Full Member
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Marzec 2012, godz: 15:09 »
ja bym raczej wolał funkcje exportu niźli automatyczny update

update sprowadza się do przesłanie plików na serwer FTP-em a eXporty są już bardziej skomplikowane, zwłaszcza, że tabele Publikera są powiązane

a eXporty używamy nie tylko do eXportowania, ale również przenoszenia, duplikowania czy bezpiecznego usuwania zawartości....

Mystic

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Marzec 2012, godz: 21:27 »
Osobiście proponował bym możliwość stworzenia backupu na komputer domowy, który mamy możliwość po czasie wgrania na serwer spowrotem, często jest sytuacja że na chwile obecną zakończyliśmy rozwijać konkretny projekt a za okres 6 miesięcy przykładowo do niego powracamy a przez ten czas nie chcemy sobie zawalać bazy danych.

sargon162

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Kwiecień 2012, godz: 00:54 »
witam.
Proponuję wprowadzić:
- eksport katalogów do pliku - pomocne podczas przenoszenia licencji
- koniecznie - eksport statystyk - pomocne podczas podlinkowania wpisów innym programem, np. Scrapeboxem
- wyświetlanie po 500 url na stronie
- sprawniejszą nawigację katalogów - wykonanie zbiorowej edycji kilku tysięcy adresów jest bardzo czasochłonne
- sprawniejszą aktualizację
- opcję czyszczenia zadań cron w programie
- opcje umieszczania adresów z linkami do naszych stron w pliku txt na serwerze - ja mam serwisy po 80k linków - Publiker nie radzi sobie z taką ilością
- opcja umieszczania tekstów w jakimś folderze na serwerze

- Jeżeli przenosimy licencję na inny serwer to przenosimy też baze mysql, i tam są zapisane nasze katalogi (ale mimo wszystko taki przycisk by się przydał, bo teraz jedynie da się to zrobić z poziomy phpmyadmin)
- eksport statystyk też dobry, bo obecnie możemy tylko eksportować wpisy linkujące, a podlinkowujące już nie

- już proszę jakis czas o to, ale o 1000 url na stronie (dostałem informacje że zrobią)

- a co robisz  z tymi katalogami tak masowo?

- sprawniejsza aktualizacja może być (ale ta w obecnym stanie też nie jest bardzo trudna, albo już po prostu się przyzwyczaiłem)

- przycisk do czyszczenia crona - tak - albo lepiej - aby cron się nie zaśmiecał sam z siebie :)

- - opcje umieszczania adresów z linkami do naszych stron w pliku txt na serwerze - ja mam serwisy po 80k linków - Publiker nie radzi sobie z taką ilością - tak - można to ewentualnie obejść poprzez zwiększenie czasu przerywania skryptu przez serwer (ale twój sposób łatwiejszy do wykonania [dla użytkownika])

- i wiele wiele wiele wile wile innych modernizacji i przeróbek :)
http://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=149640" -[wykonam] Indeksowanie linków - 105000 miesięcznie!, Indeksacja w skali 70-99%

Slawexsdz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Kwiecień 2012, godz: 10:01 »
widzę, że propozycje się powtarzają...
Czekamy z niecierpliwością na efekty :-)