Autor Wątek: Lista do zrobienia - sugestie  (Przeczytany 2066 razy)

cinmar

• Newbie
  • *
    • Katalog stron
Lista do zrobienia - sugestie
« dnia: 02 Listopad 2011, godz: 21:41 »
Z moich sugestii której już kiedyś wysłałem ale nadal ich nie widzę więc się przypominam.

1) W tekstach możliwość dopisania hurtowego usuwania wpisów, oraz dezaktywowania linków w projekcie, bardzo drażniący jest temat usuwania np 100 teksów i klikając cały czas usuń i nie tylko ( większości w programie brakuje takiej możliwości jak hurtowe usuwania lub wybranych elementów, wszędzie trzeba je pojedynczo usuwać co naprawdę denerwuje przy dużej ilości np tekstów czy linków).

2) W czasie pisania tekstu okienko sprawdzić od razu wygenerowany tekst. - testujemy czy poprawność tekstu jest okey i czy linki sa poprawne - marnowaniem czasu jest wychodzenie do odpowiedniej zakładki

3) Przydał by się export katalogów do plików czasami można np wyeksportować listę np do scrapeboxa by szybko sprawdzić zbanowane katalogi i wklepać je za pomocą importu do publikera np do swojej stworzonej bazy.

4) W liście katalogów brakuje np opcji " sprawdź ponownie" - sprawdzanie masowych nie aktywnych katalogów ( może ożyły  :)

5) Zdecydowanie przyspieszenie działania dodawania np  kosztem innych zadań - określanie priorytetów zadań ( podlinkowanie, linkowanie, sprawdzanie itp).

6) Integracja z seokatalogami - automat do dodawania do tego skryptu z tym iż najlepszym sposobem było by gdyby można było swoje katalogi dostosować do publikera tworząc mini dodawarkę do swojej grupy katalogów.

7) Ręczna możliwość masowej rejestracji w wordpresach ( w których nie dało się automatycznie zarejestrować ) - szybki panel przepisywania captchy

8) Generator plików RSS z dodanych wpisów

Póki co chyba tyle  ..:)

cinmar

• Newbie
  • *
    • Katalog stron
Odp: Lista do zrobienia - sugestie
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Listopad 2011, godz: 07:36 »
dołożył bym jeszcze

1) Informacje o nowej aktualizacji
2) Dodatkową kolumnę w szczegółach katalogów i precli która obrazowała by skuteczność katalogów i precli czyli chodzi o taką funkcjonalność która dopisywała by +1 dla każdego katalogu lub precla do którego dodano i opublikowano wpis. Po co to? A no można sobie potem sortować według takiej kolumny i przenosić katalogi i precle do swojej prywatnej stworzonej bazy i odpalić jakiś projekt przy wykorzystaniu bazy do której można dodać i opublikować tekst = wysoki współprzyczyn dodań, mniejsze obciążenie publikera, szybkie dodanie
3) Czy oddzielenie zadań dodawania wpisów,szukania wpisów oraz rejestracji cronem nie było by dobrym pomysłem na przyspieszenie publikera?

lukio

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Listopad 2011, godz: 17:30 »
A ja poprosze o ilości nad tabelką tego co się przegląda czyli jak jestem w linkach jakieś grupy to chciałbym wiedzieć ile tych linków mam. Poza tym te serwery PING losowe:) I z mojej strony wszystko.

Eline

• Sr. Member
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Listopad 2011, godz: 09:26 »
Czesc Cinmar ;)

Dokladnie te same opcje dotyczace katalogow i tworzenia exportu list byly juz poruszane. Tez jestem za i jest to dla mnie dość ważne.