Autor Wątek: Brak podlinkowywania i pingowania  (Przeczytany 1925 razy)

seo22

• Newbie
  • *
Brak podlinkowywania i pingowania
« dnia: 27 Październik 2011, godz: 14:01 »
Mam trochę projektów w publikerze i cos mnie natchnęło żebym zobaczył jak pinguje i podlinkwywuje publiker.Okazało sie ze zaden z linków wysłanych nie został podlinkowany i pingowany, jedynie kilka linków ktore maja po kilka miesięcy zostały podlikowane i pingowane. Zatem projekty/linki które maja po 2 miesiące nie sa pingowane i podlinkowywane

lukio

• Jr. Member
  • **
Odp: Brak podlinkowywania i pingowania
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Październik 2011, godz: 14:07 »
To wina tego że system pinguje wszystkie serwery naraz a co za tym idzie po jednym dniu mamy blokadę na dłuuugie miesiące. Mi z 40 serwerów 2 działają do dziś reszta ma blokadę już 3 tygodnie czyli prawie od początku używania publikera. Mam nadzieje że podczas pingowania system będzie losował jeden serwer i do niego słałpinga. Przy 1000 wpisach dziennie i wysokim (częstym) pingowaniu nie ma się co dziwić że obecnie pingserwery blokują nasze adresy IP.

seo22

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Październik 2011, godz: 14:35 »
Pingowanie przeboleje innym narzędziem to zrobie ale podlinkowywanie jest straszne

wodnick

• Sr. Member
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Październik 2011, godz: 15:44 »
soe22
Sprawdź czy dla danej grupy łączna liczba dodawanych wpisów (linkowanie) do katalogów i precli  nie przekracza limitu: "W ciągu doby wyślij maksymalnie"

Tu masz opis:
http://forum.publiker.pl/index.php/topic,33.0.html

U mnie podlinkowywanie działa tak jak trzeba.

Z pozdrowieniami,
wodnick