Autor Wątek: Problem z dodaniem tekstu linkowania precli  (Przeczytany 965 razy)

gab123

• Newbie
  • *
Problem z dodaniem tekstu linkowania precli
« dnia: 01 Lipiec 2016, godz: 12:09 »
Witam,
Mam problem z dodaniem grupy do projektu. Gdy klikam ?sprawdź? pojawia mi się błąd :  Brak opublikowanego tekstu (w Tekstach pełnych) przeznaczonego do linkowania z precli. Mimo  że dodałam już kilka tekstów. Zarówno do linkowania z pracli jak i linkowania z katalogami.
Gdy probuje w tekstach wyszukać teksty linkowane do precli pojawia mi się blad :
Artykuły wysyłane do precli nie mają linka głównego (mają tylko linki w treści tekstu).
Wybierz inne parametry, np. zmień opcje `Promowany adres ma być:` na `linkiem w treści wpisu`.
Jednak nie widze ani miejsca do dodania linka głównego ani żadnych opcji do wyboru. Jak to naprawić
Pozdrawiam.

misi4sty

• Newbie
  • *
Odp: Problem z dodaniem tekstu linkowania precli
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Sierpień 2016, godz: 20:34 »
również mam ten sam problem

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Problem z dodaniem tekstu linkowania precli
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Sierpień 2016, godz: 15:54 »
Jeśli pojawia się komunikat o braku tekstu, to brakuje jakiegoś tekstu - jeśli nie możesz mimo wszystko znaleźć przyczyny, to proszę o kontakt emailowy i dane dostępu do panelu (adres, login i hasło), to wtedy będę mógł sprawdzić to dokładnie i wskazać, gdzie jest błąd w projekcie i zaproponować rozwiązanie.