Autor Wątek: Do ilu katalogów może dodać Publiker  (Przeczytany 1065 razy)

alti

• Newbie
  • *
Do ilu katalogów może dodać Publiker
« dnia: 27 Listopad 2014, godz: 14:12 »
Dawno nie wchodziłem na forum. Wpisy dodają się ale coraz wolniej
Mam zasadnicze pytanie do kolegów.

Do ilu katalogów i precli PRAKTYCZNIE nie teoretycznie jest aktualnie w stanie dodać Publiker.
- nie wliczając katalogów płatnych publikodem

U mnie dodaje max 350-400 i staje.
- Kategorie mam bardzo uogólnione - "wygwiazdkowane"
- Jedyny filtr to IP >0

Czy tez tak macie?

tuti

• Newbie
  • *
Odp: Do ilu katalogów może dodać Publiker
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Listopad 2014, godz: 12:42 »
To zależy od wielu czynników, do jakich katalogów dodajesz, od tematyki gdzie może dodać no i od jakości opisów. Ale z tego co widzę coś chyba ostatnio się posypało bo dodałem nową domenę i praktycznie nic nie idzie większość stron ma zwalone tokeny, nawet jak się wchodzi przez przeglądarkę i próbuje dodać to błąd ten sam więc pewnie 90% katalogów idzie od jednej osoby. Domena pozycjonowana od miesiąca a dodaje mi jedynie do tych niebieskich katalogów webmini co wszystkie wyglądają identycznie przez co się boję że google da mi kopniaka za to. A jak dodaje się przez publikera to zamiast mieć w linku adres  strony to jedynie jest http://xxx.xxxx.xxx.xxx i adres IP nie wiadomo czego. u mnie od mc Wysłanych i opublikowanych: 108 (do katalogów: 23, do precli: 85) niby dobrze ale zależało mi na katalogach nawet zmieniłem limity na trzykrotnie większe i nic efektu zero. Efekt jest taki że chcąc nie chcąc zamiast robić nowe strony zacząłem pisać własny program do pozycjonowania taki do potrzeb prywatnych, ale roboty jest od groma i podziwiam autora publikera za wniesiony wkład, ale mam wrażenie że chyba chłopak się wypalił i stracił entuzjazm, no chyba że prowizje z publikodów wystarczają by nie robić aktualizacji. W sumie to wg. mnie powinien zrobić Abonament na nowe aktualizacje, a nie od 2 lat aktualizacje za free i pewnie nie chce mu się ich robić. A tak człowiek płaci to wymaga :) więc program szedł do przodu zamiast stać w miejscu, a jak stoi się w miejscu to wiadomo jak jest.