Autor Wątek: Reinstalacja Publikera  (Przeczytany 1533 razy)

Sebastian

• Newbie
  • *
    • Tłumacz niemieckiego
Reinstalacja Publikera
« dnia: 19 Listopad 2014, godz: 22:39 »
Dzień dobry,

poproszę o szczegółową - krok po kroku - instrukcję reinstalacji używanego od kilku lat Publikera. Po którejś aktualizacji zaczął mi niepoprawnie wyświetlać menu. Nie chcę go odinstalować, ani nie chcę też kasować bazy danych. Po prostu chcę tylko w public_html/ dokonać całkowitej reinstalacji samego software'u na istniejącej bazie danych.
Pozdrawiam

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Reinstalacja Publikera
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Listopad 2014, godz: 12:35 »
To, o co pytasz jest opisane tutaj: Przeniesienie instalacji na inny serwer, ale... myślę, że nie musisz robić reinstalacji, bo jeśli nie działa Ci menu w Publikerze, to widziałem już takie przypadki i zawsze powodem był jakiś dodatek do przeglądarki (spróbuj innej i zobacz, czy problem nadal występuje) lub antywirus/firewall, który blokował wykonywanie się JavaScriptu. Spróbuj wejść do panelu Publikera na innym komputerze i sprawdź, czy problem również występuje, wtedy będzie wiadomo więcej, gdzie leży przyczyna.

Zanim zrobisz reinstalację spróbuj również pobrać pełną paczkę instalacyjną programu i przegrać jeszcze raz na serwer cały katalog "administrator" (nadpisując stare pliki nowymi). Oczywiście po tym  wyczyść cache przeglądarki i odśwież stronę panelu Publikera (Ctrl+F5).

Sebastian

• Newbie
  • *
    • Tłumacz niemieckiego
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Listopad 2014, godz: 13:26 »
To menu nie działa prawidłowo już od dwóch lat pod żadną przeglądarką i na żadnym komputerze. Stało się to bodajże po podzieleniu kolejek i związanym z tym rozbiciem opcji menu na podpunkty. Chyba po tamtej reinstalacji to się wydarzyło.
« Ostatnia zmiana: 20 Listopad 2014, godz: 13:32 wysłana przez Sebastian »
Pozdrawiam

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Listopad 2014, godz: 10:21 »
Tak jak pisałem na email - prawdopodobnie coś się popsuło w bazie danych, jeśli prześlesz mi dane dostępu przez FTP, oraz do bazy danych, to postaram się pomóc :)