Autor Wątek: Ilość dodawanych linków  (Przeczytany 1106 razy)

BartoszB

• Newbie
  • *
Ilość dodawanych linków
« dnia: 20 Sierpień 2014, godz: 14:07 »
Witam,

mam publikera w wersji 3.3.4, tak wiem muszę go zaktualizować bowiem zaniedbałem to. Moim problemem jest to, że Publiker w ciągu doby dodaje 2/3 linki, gdy nastawione jest dodanie około 60 linków...

czy jest to spowodowane brakiem moduł rozpoznającego tokeny graficzne?
czy wraz z tym modułem ilość linków dodanych wzrośnie?

jacekk20

• Newbie
  • *
Odp: Ilość dodawanych linków
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Sierpień 2014, godz: 12:20 »
Moim zdaniem niekoniecznie. Raczej problem w wydajności serwera i częstotliwości uruchamiania cron. Sam mam z tym problem, testowo ustawiłem jakiś czas temu ilość na dobę jakoś 400 czy 600, a w statystykach wysłanych jest zawsze poniżej 100, najczęściej 30-70. A dodam że mam moduł na captcha

BartoszB

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Sierpień 2014, godz: 12:28 »
Nie wiem jak wydajność mojego serwera ale zadania CRON odpalane są co minutę. Wynik, 6 linków dodanych w przeciągu 24h to przecież śmiech na sali, więcej sam dodam. Jak to jest u Was? Czy może uda się wywalić część zadań CRON aby częściej linkował?

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Sierpień 2014, godz: 11:18 »
Po pierwsze zaktualizuj program do najnowszej wersji. Po drugie sprawdź w statystykach jak to wygląda - bardzo często powodem słabych wyników są kiepsko dobrane słowa kluczowe w kategoriach i podkategoriach (więcej o tym w wątku: Sposób określania przez program pasującej kategorii)