Autor Wątek: Teksty 999-1000 znaków, brak tekstu  (Przeczytany 1181 razy)

jacekk20

• Newbie
  • *
Teksty 999-1000 znaków, brak tekstu
« dnia: 09 Maj 2014, godz: 10:13 »
Dostaję na maila komunikaty typu:

Teksty pełne - nie można wygenerować odpowiedniego TEKSTU Brak tekstu spełniającego warunki: opublikowany, przeznaczony do podlinkowania, tekst normalnej długości (długi), przeznaczony do publikacji w katalogach Minimalna długość tekstu: 999 znaków Maksymalna długość tekstu: 1000 znaków Tekst próbowano przygotować dla katalogu/precla pod adresem: ...

Mimo wszysto nie są to pojedyncze raporty, więc pewna część katalogów ucieka. Tekstów mam sporo, włącznie z tym że zrobione już też kilka z ilością znaków 990-1010, po 1 znaku więcej w każdym, a dalej mam takie komunikaty. Wiem że też kwestia polskich znaków, tylko nie wiem co do poprawności tekstów czy ryzykować ustawienie kilku z tego zakresu bez polskich znaków w treści, czy nie będą wyrzucane.
Jest jakaś inna możliwość przeskoczenia tego limitu 999-1000 znaków?

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Teksty 999-1000 znaków, brak tekstu
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Maj 2014, godz: 11:41 »
Prześlij na email adres tego katalogu, bo wygląda to tak, jakby katalog wymagał takiej długości tekstu, ale z drugiej strony, to trochę zbyt mały zakres, nawet dodając ręcznie stronę ciężko ucelować w taką długość. W związku z tym, albo katalog jest uszkodzony, albo może program coś źle zczytał dane dotyczącego tego katalogu - musielibyśmy to sprawdzić na konkretnym przykładzie katalogu.