Autor Wątek: Problem z "wagą" linków, fraz...  (Przeczytany 1201 razy)

jacekk20

• Newbie
  • *
Problem z "wagą" linków, fraz...
« dnia: 06 Maj 2014, godz: 19:44 »
Witam
Tak sobie ostatnio na spokojnie doczytuję wszystko i wprowadzam korekty w projekcie, zauważyłem że nie mogę zmienić nigdzie wagi linka, frazy i czegokolwiek do czego przypisana jest waga, wszędzie mam 10, a choćby w instrukcji jest mowa o różnych wagach które można ustawić dla różnych treści.
Co nie gra?

Wiem że mogę wagę ustawić dodając nową treść przez dodawanie z "więcej opcji", ale co jak mam już po kilkadziesiąt lub więcej ustawionych, usuwać i na nowo klepać trochę bez sensu robota, a i dodając przez " Dodaj nowy tekst (więcej opcji)" mogę dodać tylko np tekst na katalog, a do tej pory wstawiałem każdą np frazę z linkowaniem do wszystkiego
« Ostatnia zmiana: 06 Maj 2014, godz: 19:48 wysłana przez jacekk20 »

jacekk20

• Newbie
  • *
Odp: Problem z "wagą" linków, fraz...
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Maj 2014, godz: 22:36 »
Ogólnie albo ślepy jestem albo przez jakiś czas coś się zawiesiło.
Ale ogólnie to może dałoby się opcje typu ustawiania linków, czy czegokolwiek niewielkiego do edycji zrobić tak żeby była ta edycja dostępna z poziomu listy? bez konieczności otwierania każdego wpisu?
Szybciej by to szło...

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Problem z "wagą" linków, fraz...
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Maj 2014, godz: 13:43 »
Tak sobie ostatnio na spokojnie doczytuję wszystko i wprowadzam korekty w projekcie, zauważyłem że nie mogę zmienić nigdzie wagi linka, frazy i czegokolwiek do czego przypisana jest waga, wszędzie mam 10, a choćby w instrukcji jest mowa o różnych wagach które można ustawić dla różnych treści.
W prawym górnym rogu panelu administracyjnego musisz przełączyć na widok normalny, wówczas podczas edycji np. linka będziesz miał dodatkowe pole wagi, którą możesz zmienić.