Autor Wątek: Jak usunąć linki dodane w preclach prywatnych?  (Przeczytany 1475 razy)

seokris

• Newbie
  • *
Jak usunąć linki dodane w preclach prywatnych?
« dnia: 17 Kwiecień 2014, godz: 15:39 »
Jak usunąć linki (fizycznie) w dodanych prywatnych preclach? Dodać je można i arty się generują ale jak je automatycznie usunąć za jednym razem? Inaczej mówiąc zaznaczam lub klikam kolejne linki "usuń" i usuwa z precla fizycznie.

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Jak usunąć linki dodane w preclach prywatnych?
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Kwiecień 2014, godz: 17:58 »
Publiker nie ma takiej funkcji jak usuwanie wpisów. Program jest przeznaczony raczej do dodawania wpisów :)

jacekk20

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Kwiecień 2014, godz: 19:28 »
Ale w sumie jakby miał opcję przynajmniej wglądu w tabelę wszystkich dodanych linków a jeszcze lepiej odświeżania tabeli w celu weryfikacji ile z tych linków/wpisów jest aktywnych (sam mam nawet świeże wpisy które po otwarciu prowadzą do nieistniejącej strony) to by nie było takie głupie.
A jakby jeszcze obok takiego wpisu było okienko "usuń wpis" to mniej spamu. Tabelka jak w zwykłej poczcie wp ;-) pewnie takie coś miał na myśli

seokris

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Kwiecień 2014, godz: 21:10 »
Ok a co stoi na przeszkodzie dodać taką możliwość? Skoro program potrafi dodać to przydatne byłoby także móc to usuwać. Przykładowa sytuacja, kończy się umowa z klientem lub sami kasujemy stronę i mamy np 300 linków porozwalanych po swoich domenach. Ręcznie wywalać? W tym momencie taka funkcja byłaby bardzo na miejscu i nie sądzę bym tylko ja taką chciał zobaczyć:) wupress jest znacznie mniej rozbudowany ale ma taką możliwość. Czemu nie publiker? Czy to opcje "premium"?

jacekk20

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Kwiecień 2014, godz: 12:51 »
W publikerze nie widziałem opcji premium ;-)
Co do końca umowy z klientem, to uważam za trochę nie w porządku go wyczyścić, zapłacił za to co się zrobiło, więc jak nie chce dalej umowy to niech sobie sam w googlach radzi, jak spadnie, jego rzecz, ale usuwać to nie tak. To coś jakby ktoś np antywirusa kupił, kończy mu się roczna licencja i co? Musi odinstalować program? Nie musi, jego sprawa, pracuje sobie na nieaktualnej bazie z której na własne ryzyko może nie mieć korzyści.
Bardziej zysk takiej opcji bym upatrywał w czyszczeniu linków niedziałających stron, tyle że właśnie też do klientów by to miało zastosowanie...
Ale dla mnie to wtedy trochę szantaż - nie chcesz dalej płacić to cię wyczyszczę. A przecież za te linki które dostał to zapłacił. A jak mowa o jego banerach na własnych stronach to ok, sprawa jasna, usuwasz.