Autor Wątek: Problem - Wpis nie został dodany, ponieważ nie znaleziono pasującej kategorii.  (Przeczytany 4371 razy)

jacekk20

• Newbie
  • *
Odp: Problem - Wpis nie został dodany, ponieważ nie znaleziono pasującej kategorii.
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Kwiecień 2014, godz: 20:08 »
niby jest trochę lepiej, poczekałem parę dni żeby sprawdzić jak wszystko działa, ale lepiej jest minimalnie. Nadal dużo za dużo raportów że nie znaleziono kategorii mimo że mam takie wpisane (większość może nawet 90% tych odrzuconych ma taką samą strukturę jak np ten katalog http://scatty.olsztyn.pl/ - a takie kategorie i podkategorie jak tam i w innych miejscach mam u siebie)

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Problem - Wpis nie został dodany, ponieważ nie znaleziono pasującej kategorii.
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Kwiecień 2014, godz: 14:08 »
Jeśli nadal jest taki problem, to proszę dać znać na email, to będziemy dalej szukać przyczyny.

jacekk20

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Kwiecień 2014, godz: 22:55 »
Chyba przypadkiem trafiłem na rozwiązanie, zrobiłem tak:
Zatrzymałem publikowanie wszystkich grup na 2 dni, tak żeby publiker mógł się zająć tylko sprawdzaniem katalogów i innymi technicznymi sprawami, po włączeniu na nowo grup do publikowania teraz mam póki co od 0% do 0,5-1% nieudanych prób wysłania wliczając w to oczekujące na publikację.
Może przypadek, a może tego było trzeba. Może też ma to związek z tym że publiker nie wyrabia w limicie czasu na CRON w proste, ale niby nie ma zaległych zadań do wykonania. Póki działa to mało istotne.

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Kwiecień 2014, godz: 09:46 »
Dzięki za informacje :)