Autor Wątek: Jak skonfigurować Antigate.com?  (Przeczytany 1199 razy)

alex10

• Newbie
  • *
Jak skonfigurować Antigate.com?
« dnia: 07 Luty 2014, godz: 08:14 »
Witam,
kupiłem już pakiet na tym serwisie, ale jak skonfigurować publikera aby działał poprawnie?

znalazłem instrukcję:
1. Upewnij się, że Twoja instalacja programu Publiker jest zaktualizowana do najnowszej wersji. Aktualizację można pobrać tutaj http://www.publiker.pl/a/katalogowanie/pobierz.html

2. Zaloguj się do panelu Publikera, wejdź w Menu -> Licencja i aktywuj moduł 'Integracja z systemami Antigate.com, DeathByCaptcha.eu' (jeśli moduł jest już aktywny, to przejdź do następnego punktu).

3. Jeśli nie masz jeszcze konta na http://www.antigate.com, to zarejestruj się i doładuj konto dowolną kwotą (najtańszy pakiet to koszt $1, czyli około 3 zł, ale chyba lepiej doładować większą kwotą, np. $10). Płatności można wykonać przez PayPal lub kartą - aby to zrobić można wybrać metodę płatności avanGate.com.

4. W panelu Publikera wejdź w Menu -> Konfiguracja, uzupełnij pole 'Captcha key' dla obsługi Antigate.com (kod 'Captcha key' można odczytać z panelu Antigate.com po zalogowaniu się na swoje konto w Menu -> recognition -> your captcha key), zaznacz opcje 'Aktywne' oraz opcję 'Antigate.com'.

5. Dla grupy, w której chcemy używać zaawansowanego rozpoznawania tokenów zaznaczamy w ustawieniach grupy opcję 'Decaptcha = używaj w tej grupie'.
? Ostatnia zmiana: 17 Maj 2013, godz: 16:58 wysłana przez publiker.pl ?

Ale po tej konfiguracji w statystykach Decaptcha jeszcze nic się wie pojawiło może trzeba jedynie dłużej poczekać? Wolę zapytać w celu uniknięcia błędu

p.s. Do czego są serwery proxy w proxymarket? Jest tam dużo pakietów, który wybrać? Może ktoś przybliżyć mi jak to działa i które pakiety wybierać?

z góry dziękuję za pomoc
« Ostatnia zmiana: 07 Luty 2014, godz: 08:21 wysłana przez alex10 »

alex10

• Newbie
  • *
Odp: Jak skonfigurować Antigate.com?
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Luty 2014, godz: 22:17 »
działa bez problemu, można zamknąć temat