Autor Wątek: Automat nie dodaje do prywatnych precli  (Przeczytany 1491 razy)

David12300

• Newbie
  • *
Automat nie dodaje do prywatnych precli
« dnia: 23 Grudzień 2013, godz: 14:00 »
Witam.
Założyłem nowy temat gdyż nie znalazłem na forum odpowiedzi.

Kolega postawił zaplecze na wordpressach, przesłał mi dane do logowania, dodałem do publikera precle XML-RPC, logowanie powiodło się, dodawanie testowych wpisów i ich kasowanie również.
Ustawiłem projekt, po chwili zabrakło tekstów, dodałem ich 6, wszystkie oparte o synonimy, wstawiłem linki jak trzeba.
Ustawiłem w grupie linkuj z precli (tylko z precli), wybrałem jedną grupę, ustawiłem 12 wpisów dziennie, dla których IP (Indexed Pages) jest większy lub równy 0, tylko adresy z baz - wybrałem jedną z nich, Do każdego precla wyślij - maksymalnie 1 wpis, bez podlinkowania etc.

Po godzinie przyszło mi 12 maili o treści:

Teksty pełne - nie można wygenerować odpowiedniego TEKSTU

Brak tekstu spełniającego warunki:
opublikowany, przeznaczony do linkowania, tekst normalnej długości (długi), przeznaczony do publikacji w preclach

Tekst próbowano przygotować dla katalogu/precla pod adresem: xxxxxxxx

--------------------

Dodatkowe informacje, które mogą pomóc w uzupełnieniu danych potrzebnych do prawidłowego wysyłania wpisów:

Kontrola 'wysyłaj pojedynczy tekst tylko jeden raz do precla': NIE

Odpaliłem ręcznie zadania i pojawiło się to:

Publikacja grupy 18 została wstrzymana, ponieważ nie ma warunków do dalszej publikacji
Status końcowy: OK (zadanie zakończone)

Teksty pełne są, jest ich tak jak pisałem 6, teksty krótkie również, link główny jest i w treści są, w generatorze ustawiłem co trzeba.
Kiedy wchodzę w grupę i klikam "sprawdź", wtedy pokazuje się:

Brak opublikowanego tekstu (w Tekstach pełnych) przeznaczonego do linkowania z precli. Dodaj nowy tekst tutaj: teksty grupy.

Próbowano przygotować artykuł z linkiem w treści wpisu: xxxxxxx

Nie wiem co się dzieje, przecież jest ich tam aż 6.

Kupiłem publikera mniej niż miesiąc temu, więc chyba nie jest to stara wersja.

Może jest to tak drobny błąd, że po prostu nie zwracam na niego uwagi?

Proszę o jakieś wskazówki co jeszcze może być przyczyną.

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Automat nie dodaje do prywatnych precli
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Grudzień 2013, godz: 22:34 »
Po prostu brakuje tekstu - w komunikacie, który dostałem na email masz dokładnie podane jakiego tekstu brakuje. Przeważnie w takich sytuacjach kluczowa jest informacja "Próbowano przygotować artykuł z linkiem w treści wpisu: xxxxxxx" - użytkownik przygotowuje tekst np. dla adresu URL strony głównej (takie linki są w treści), a brakuje tekstu dla jakiegoś adresu podstrony. Być może w linkach grupy wystarczyłoby pozostawić link strony głównej jako 'link główny', a pozostałe linki oznaczyć jako 'linki dodatkowe' - to tylko takie moje spekulacje, bo nie mam dostępu do panelu administracyjnego Twojej instalacji Publikera. Jeśli nadal będzie problem, to napisz do nas na email, to na pewno uda się rozwiązać tą zagadkę :)

David12300

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Grudzień 2013, godz: 20:01 »
Napisałem na PM ponieważ nadal nie udało się rozwiązać problemu.

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Grudzień 2013, godz: 11:30 »
Proszę o kontakt na email w tej sprawie.