Autor Wątek: Zbyt mała liczba wysyłanych wpisów do katalogów  (Przeczytany 3206 razy)

pawcio007

• Newbie
  • *
Zbyt mała liczba wysyłanych wpisów do katalogów
« dnia: 20 Listopad 2013, godz: 20:10 »
Witam
Mam problem ponieważ publiker pomimo tego że ma zadeklarowanewysyłanie min. 2 wpisy dziennie i dodatkowo 3 tyg. wysyła tylko jeden wpis do publikatalogów dziennie.
Ta sama sytuacja jest z multikodami.
Próbowałem już ręcznie przestawić datę dodania do katalogu i owszem data się zmieniła już na późniejszą co by sugerowało że publiker wysłał wpis do katalogu ale tego nie zrobił. Zakładka linki nie zawiera żadnych nowych wpisów pomimo tego że katalogi te przyjmują natychmiastowo wpisy.
Zadania Cron są wywoływane co 1 min.
Katalogi już zaznaczyłem żeby w publikdoach były brane każde.
W multikodach również to zmieniłem.
Dodam że program nie jest w tej chwili mocno obciążony
W zadaniach Cron cały czas widnieje: "Sprawdzanie IP (Indexed Pages)" , "Sprawdzanie PR (Page Rank)"

pawcio007

• Newbie
  • *
Odp: Zbyt mała liczba wysyłanych wpisów do katalogów
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Listopad 2013, godz: 19:09 »
Teraz zauważyłem również że publiker nie może znaleźć odpowiedniej kategorii i to jest chyba z grupy która korzysta z publikodówm, mimo tego że sprawdziłem i powinien dopasować kategorię i podkategorię bez problemu. Komunikat brzmi "Wpis nie został dodany, ponieważ nie znaleziono pasującej kategorii"
Do tej pory wszystko było ok publiker wysyłał bez zarzutów wpisy do katalogów, nie zmieniałem niczego w kategoriach i podkategoriach od dłuższego czasu.
Proszę o pomoc ponieważ  nie mam pomysłu jak na razie co jest źle

pawcio007

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Listopad 2013, godz: 17:02 »
Teraz doszedł jeszcze problem z komunikatem "przekroczenie parametrow serwera". Serwer mam w proste pl. Powiedziano mi w proste że to jest spowodowane zbyt dużą ilością zadań które program musi wykonać i że muszę zmienić na pakiet wyższy. Zmieniłem na pakiet dla zaawansowanych ale komunikat pojawia się ponownie.

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Listopad 2013, godz: 16:00 »
Teraz zauważyłem również że publiker nie może znaleźć odpowiedniej kategorii i to jest chyba z grupy która korzysta z publikodówm, mimo tego że sprawdziłem i powinien dopasować kategorię i podkategorię bez problemu. Komunikat brzmi "Wpis nie został dodany, ponieważ nie znaleziono pasującej kategorii"
Jeśli masz taki przypadek, to musiałbyś przesłać konkretny opis takiej sytuacji (np. przesłać adres takiego katalogu) do nas na email, to moglibyśmy to dokładnie sprawdzić. Powinno być dobrze, bo nikt nie zgłaszał takiego problemu, ale zawsze lepiej sprawdzić. Zakładam oczywiście, że używasz najnowszej aktualnej wersji programu.

Z tym przekroczeniem parametrów serwera, to może wystarczy zaczekać z 1 dzień i powinno minąć. Ja osobiście nigdy nie miałem takiego komunikatu na proste.pl.

pawcio007

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Listopad 2013, godz: 08:19 »
Zapomniałem dodać że używam najnowszej wersji.
Niestety powiadomienia są o serwerze przeciążonym są co 2, 3 dni tak od dobrego miesiąca. Adresów dzisiaj pewnie nie wyśle bo mam komunikat od rana że serwer jest przeciążony.
Proste odp że publiker nie kończy zadań, ale jak przestawiłem na uruchamianie co 2 min to nic nie zmieniło

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Listopad 2013, godz: 13:38 »
Napisz na email, to poszukamy wspólnie jakiegoś rozwiązania.

sandres

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Luty 2014, godz: 15:16 »
Tez mam problem z dodawaniem wpisów do katalogów i precli. Jestem początkująca i używam publikera kilka miesięcy. Jednak statystyki z ostatnich 3 miesięcy pokazują - Wysłanych i opublikowanych: 53 (do katalogów: 26, do precli: 27).
Wydaje mi się, że to bardzo mało.
Sama nie wiem co robię nie tak. Cały czas próbuję kombinować z nazwami kategorii ale nie przynosi to rezultatów. Błędów w grupie nie ma żadnych. Nie wiem, czy to możliwe, że teksty, które prowadziłam są np: za długie?
Proszę poradźcie mi jaka może być przyczyna no i przede wszystkim co powinnam posprawdzać, żeby się dowiedzieć w czym tkwi problem.

Będę bardzo wdzięczna za każdą wskazówkę.

wodnick

• Sr. Member
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Luty 2014, godz: 22:04 »
Moja wskazówka - poszukaj na tym forum.
To najczęściej tołkowany temat.

pan1010

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Luty 2014, godz: 22:01 »
Nie wiem co to znaczy "tołkowany", ale też mam podobny problem, a rozwiązania na forum nie znalazłem.

W statystyce przykładowego projektu mam takie dane:
Wszystkich wysyłek (udanych i nieudanych): 14 (do katalogów: 0, do precli: 14)
Wysłanych i opublikowanych: 1 (do katalogów: 0, do precli: 1)
Wysłanych, oczekujących na publikację: 10 (do katalogów: 0, do precli: 10)
Nieudanych prób wysłania: 0 (w katalogach: 0, w preclach: 0)

A gdy wejdę w tekst, który dodany jest w tym projekcie okazuje się, że:
Tekst użyto do tej pory    110 razy

Tekst użyto 110 razy, a wpisów wysłano 14?
Co stało się z pozostałymi 96 wpisami?

Nawet, jeśli ustawię generator tak, by wysyłał 100 wpisów dziennie to i tak publikowany jest 1 czy 2 wpisy. Dlaczego?
Mam najnowszą wersję programu, kilka dni temu robiłem aktualizację i to właśnie po niej zaczęły się te problemy.
« Ostatnia zmiana: 22 Luty 2014, godz: 22:10 wysłana przez pan1010 »

wodnick

• Sr. Member
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Luty 2014, godz: 11:06 »
Zbyt mała liczba wpisów to najczęściej powtarzający się wątek na forum.
Przy wielu z nich zawarte są wskazówki, a przy niektórych nawet zestawienie co trzeba sprawdzić.

pan1010

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Luty 2014, godz: 14:06 »
Zbyt mała liczba wpisów to najczęściej powtarzający się wątek na forum.
Rozumiem, że prowadzisz statystyki i potrafisz to udowodnić. No to wykaż się.

Przy wielu z nich zawarte są wskazówki, a przy niektórych nawet zestawienie co trzeba sprawdzić.
Oto odpowiedź godna "Sr. Member"... <brawo>