Autor Wątek: Podlinkowanie  (Przeczytany 1435 razy)

shit76

• Newbie
  • *
Podlinkowanie
« dnia: 19 Listopad 2013, godz: 00:10 »
Witam
Wiem, że to może wydać się dziecinnym pytaniem, jednak naszło mnie tak dzisiaj. Powiedzmy iż dodałem stronę do mocnych katalogów i precli oraz założyłem kilka wątków na forum itp. Chciałbym teraz to podlinkować. Jak mam to skutecznie zrobić w dobie ostatniej aktualizacji Google aby tego nie spaprać?
Czy mogę podlinkowywać po prostu do ogólnodostępnej bazy czy w żadnym wypadku ?
Czy zaznaczając funkcję podlinkowania muszę jednocześnie dodawać wpisy do katalogów i precli?? Czy działa to jakoś niezależnie?

Będę wdzięczny za jakąś podpowiedz.
M.

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Podlinkowanie
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Listopad 2013, godz: 11:51 »
Czy mogę podlinkowywać po prostu do ogólnodostępnej bazy czy w żadnym wypadku ?
Moim zdaniem można spokojnie podlinkować z ogólnodostępnej bazy.

Czy zaznaczając funkcję podlinkowania muszę jednocześnie dodawać wpisy do katalogów i precli?? Czy działa to jakoś niezależnie?
Jeśli zaznaczyłeś podlinkowywanie dodawanych Publikerem wpisów, to podlinkowanie nastąpi automatycznie. Jeśli natomiast chciałbyś podlinkować jakieś wpisy, które np. dodałeś ręcznie, to możesz linki dodać do podlinkowania poprzez Menu -> Projekty -> Zarządzaj grupami -> Linki -> (klikasz liczbę w nawiasach w kolumnie X) -> Dodaj nowy link.

shit76

• Newbie
  • *
Odp: Podlinkowanie
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Grudzień 2013, godz: 23:47 »
Jeśli zaznaczyłeś podlinkowywanie dodawanych Publikerem wpisów, to podlinkowanie nastąpi automatycznie. Jeśli natomiast chciałbyś podlinkować jakieś wpisy, które np. dodałeś ręcznie, to możesz linki dodać do podlinkowania poprzez Menu -> Projekty -> Zarządzaj grupami -> Linki -> (klikasz liczbę w nawiasach w kolumnie X) -> Dodaj nowy link.
[/quote]
Szkoda tylko, że linki te dodaje się pojedynczo. Mam w tej chwili do podlinkowania około 200 wpisów i muszę każdy dodać oddzielnie...ehh. Przydała by się opcja dodawania z pliku.