Autor Wątek: Automatyczne wpisywanie rozpoznanej odpowiedzi w trybie Manualnym  (Przeczytany 955 razy)

tuti

• Newbie
  • *
Automatyczne wpisywanie rozpoznanej odpowiedzi w trybie Manualnym
« dnia: 10 Październik 2013, godz: 00:33 »
Witam szukałem na forum ale nie znalazłem takiego wątku więc dodaję.

Myślę że przydała by się taka drobna zmiana jak automatyczne wpisywanie rozpoznanych lub rozwiązanych zadań do pola token INPUT w trybie manualnym.

Ostatnio postanowiłem ręcznie pododawać wpisy które nie można było dodać z automatu i wydaje mi się nie logicznym że skoro jest znana odpowiedź np. Równanie zostało poprawnie rozwiązane. Odpowiedź: 101 to czemu muszę odpowiedź przepisywać do inputa? nie może być ta odpowiedź domyślnie wpisana i oczekująca tylko żeby wcisnąć Wyślij ? Oczywiście identycznie dla tokenów Question & Answer jak Stolica Polski program zna odpowiedź ale mimo to muszę ją przeklinać co zabiera cenny czas który mógłbym wykorzystać na coś innego, chociażby podrapać się po du...

a moje drugie pytanie dotyczy również trybu manualnego

co zrobić gdy wyskakuje mi takie cudo ?
Komunikat błędu zwrócony przez katalog po tej akcji: Opis powinien mieć 1000-1500 znaków i 25-170 słów. Podałeś 550 znaków i 69 słów.
A mam tylko dwie opcje dalej , lub anuluj do dodanie do tego katalogu.? czemu to wyskakuje skoro program wie ile dany katalog akceptuje znaków? a może przydała by się opcja trzecia wygeneruj nowy opis ?