Autor Wątek: Znikające litery  (Przeczytany 2590 razy)

piotrek@ca

• Newbie
  • *
Znikające litery
« dnia: 02 Wrzesień 2013, godz: 21:02 »
Hej, mam problem ze znikającymi literami w opisach, tzn., wchodzę w (wypełniony już) np tekst pełny i nic nie widzę - jako tekst - menu i wszystkie inne elementy poza edytowanym tekstem są, nawet edytor. Brak widocznego edytowanego tekstu, po przełączeniu na widok html widać składnię artykułu, ale w norm. widoku nie.

Czy ktoś miał z Was taki problem?
Jak tak to napiszcie jak sobie z nim poradziliście.

Z góry dzięki.
Pozdrawiam

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Znikające litery
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Wrzesień 2013, godz: 13:00 »
Zaktualizuj program do najnowszej wersji, ten problem został już poprawiony.

piotrek@ca

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Wrzesień 2013, godz: 14:58 »
ok dzięki

pan1010

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Wrzesień 2013, godz: 16:11 »
Zaktualizuj program do najnowszej wersji, ten problem został już poprawiony.

Witam.
Też mam ten problem - niewidoczna jest zawartość pola "Tekst", mimo że ten tekst się tam znajduje.
Używam wersji 2.6.9.
Czy w moim przypadku też pomoże tylko aktualizacja?
Czy mogę aktualizować (bezpłatnie) z mojej wersji 2.6.9 do najnowszej wersji 3.x.x?
Pozdrawiam.

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Wrzesień 2013, godz: 11:05 »
Też mam ten problem - niewidoczna jest zawartość pola "Tekst", mimo że ten tekst się tam znajduje.
Używam wersji 2.6.9.
Tak. Ostatnie aktualizacje Firefoxa wprowadziły jakieś zmiany do funkcjonowania JavaScriptu i dlatego edytor nie działa prawidłowo tak jak wcześniej, dlatego musieliśmy uaktualnić program do nowych wymagań przeglądarki.

Czy mogę aktualizować (bezpłatnie) z mojej wersji 2.6.9 do najnowszej wersji 3.x.x?
Aktualizacja z wersji 2.x.x do wersji 3.x.x jest płatna.

pan1010

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Październik 2013, godz: 18:39 »
Używam wersji 2.6.9.
Tak. Ostatnie aktualizacje Firefoxa wprowadziły jakieś zmiany do funkcjonowania JavaScriptu i dlatego edytor nie działa prawidłowo tak jak wcześniej, dlatego musieliśmy uaktualnić program do nowych wymagań przeglądarki.

Aktualizacja z wersji 2.x.x do wersji 3.x.x jest płatna.

¦wietnie, ale ja mam chyba prawo do poprawnie działającego programu, za który zapłaciłem (w mojej opinii) całkiem niemałe pieniądze.
Używam wersji 2.6.9 i nie zamierzam płacić za aktualizacje tym bardziej, że nowe funkcje wersji 3.x.x kompletnie mnie nie interesują.
Kiedy mogę się spodziewać aktualizacji do wersji 2.6.9, która usunie problem z niepoprawnie funkcjonującym programem?

publiker.pl

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Październik 2013, godz: 11:15 »
Kiedy mogę się spodziewać aktualizacji do wersji 2.6.9, która usunie problem z niepoprawnie funkcjonującym programem?
Nie planujemy nowych aktualizacji do wersji 2.x.x, bo nie rozwijamy już jej. Problem, który się pojawił nie jest z winy programu, lecz powstał w związku ze zmianami wprowadzonymi w działaniu przeglądarki Firefox - nie mogliśmy tego przewidzieć w momencie gdy rozwijana była wersja 2. Dobrze o tym wiesz, bo przez cały dotychczasowy czas program działał poprawnie i z niego korzystałeś.

Wersja 3 pojawiła się ponad 1,5 roku temu i od tego momentu przez rok czasu wspieraliśmy wersję 2.

pan1010

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Październik 2013, godz: 19:06 »
Nie planujemy nowych aktualizacji do wersji 2.x.x, bo nie rozwijamy już jej.
Wielka szkoda.

Problem, który się pojawił nie jest z winy programu, lecz powstał w związku ze zmianami wprowadzonymi w działaniu przeglądarki Firefox - nie mogliśmy tego przewidzieć w momencie gdy rozwijana była wersja 2. Dobrze o tym wiesz
1. Nie, nie wiem o tym.
2. Wódki to razem nie piliśmy.

bo przez cały dotychczasowy czas program działał poprawnie i z niego korzystałeś.
1. A skąd macie Państwo takie informacje?
2. Wódki to razem nie piliśmy.

Wersja 3 pojawiła się ponad 1,5 roku temu i od tego momentu przez rok czasu wspieraliśmy wersję 2.
I bardzo źle, że nie wspieracie jej nadal.

valdoorf

• Full Member
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Październik 2013, godz: 14:57 »
wiem, że wódki razem nie piliśmy, ale mam propozycje, byś:

- doszedł po skomplikowanym wywodze logicznym, iż na forach wszyscy pisza do siebie per Ty, ponieważ tak jest łatwiej formułowac myśli.
-  spróbował wyciągnąć od Microsoft wsparcie dla Windows 98 w kwestii problemów z pracą Active Directory 2008R2.

Prościej: każdy producent kończy kiedyś wspieranie nieaktualizowanej gałęzi programu.