Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - designgraf

Strony: [1]
1
Rozwój programu / Export linków ze statystyk
« dnia: 17 Styczeń 2012, godz: 17:07 »
Czy mógłbyś zrobić eksport wprost ze statystyk ? Nie chce mi się wchodzić non stop do myadmina i exportować linki, przy większej ilości linków w phpmyadmin jest to bardzo czasochłonne. A tak w statystykach można by wygenerować określony przedział czasowy z linkami a następnie kliknąc exportuj. Byłbym bardzo rad.

2
Pytania, problemy / Większa aktualizacja
« dnia: 05 Styczeń 2012, godz: 19:41 »
Witam, kiedy planujesz wydać jakąś większą aktualizację, napisaliśmy Ci na forum co byłoby dobrze mieć w następnej aktualizacji, ale póki co to same jakieś mniejsze rzeczy poprawiasz. Więc stąd pytanie kiedy będzie większa aktualizacja która pomoże korzystać programu ?

3
Pytania, problemy / Błąd: operacja nie została wykonana poprawnie
« dnia: 21 Listopad 2011, godz: 22:50 »
Cokowilek bym nie chciał zrobić, czyli zmienić nazwę grupy, dodać link, edytować link itp wyskakuje po operacji "zapisz" albo zastosuj Błąd: operacja nie została wykonana poprawnie nic nie grzebałem ani w VPSie ani w publikerze, a rano działało dobrze, nie aktualizowałem ... co się mogło stać ?

4
Pytania, problemy / Linki w projektach
« dnia: 02 Listopad 2011, godz: 20:37 »
Mam taki problem, mam paczke linków które chce dodać do projektu by je podlinkować, niestety nie chce mi przyjąć tych linków, gdy wklejam do okienka "Dodaj nowy link" a następnie wkleje linki i dam zapisz, to chwile coś zapisuje a następnei pojawiają mi się tylko 4 linki na około 100. Co z tym fantem zrobić, dodam, że inne adresy działają, jak sobie wklepie www.ffsafafsaf.pl to dodaje normalnie. Może coś siedzi w bazie i trzeba usunąć ?

5
Rozwój programu / Lista "pokaż"
« dnia: 25 Październik 2011, godz: 21:43 »
Chciałem zapytać, czy nie zechciałbyś wprowadzić "pokaż" 1000 wyników, ponieważ teraz maksymalna wartość to 100, powiem szczerze, że troche mi to przeszkadza, bo np w zakładce katalogi i po wyświetleniu zbanowanych pojawia się ponad 105 stron po 100 wyników, klikania co niemiara, a gdyby można by było listować po 1000 wyników zaoszczędził bym czas masowo dezaktywując katalogi/precle. Może o tym pomyślisz ?

6
Rozwój programu / Import serwerów ping
« dnia: 19 Październik 2011, godz: 10:34 »
Dobrym pomysłem (któryś użytkownik z pio to zaproponował) aby można importować listę serwerów ping. Teraz można dodawać pojedyńczo, dobrze by było gdyby można było dodać masowo pewną ilość serwerów za pomocą jednego klika :) myślę, że to o wiele wygodniejsze rozwiązanie.

7
Zgłaszanie błędów / Statystyki + Sprawdz
« dnia: 15 Październik 2011, godz: 00:22 »
$projectGroupId=0
projekt: 0, grupa: 0
wherePartPattern = WHERE flag & 1 AND start_date>=1318629600 AND start_date<=1318716000

Bo wygenerowaniu statystyk pojawia się to co wyżej, statystyki działają tyko na końcu pojawia się wyżej wymieniony error.

Dodatkowo przycisk Sprawdź nie otwiera się w nowym oknie tylko w zastępuje obecne okno.
Wersja 2.6.1

8
Rozwój programu / Automatyczna aktualizacja
« dnia: 14 Październik 2011, godz: 23:34 »
Nie możemy się doczekać mimo, że wielu o to postulowało. Mogłoby to tylko powiadamiać, że jest aktualna nowa wersja i link do nowej wersji. Jeszcze lepszym rozwiązaniem byłby auto update, no ale ...

Strony: [1]